Skip to main content

از پارت الکتریک بیشتر بدانید

شرکت پارت الکتریک در سال ۱۳۶۴ در تهران با هدف تولید محصولات الکتریکى و قطعات هم ردیف تاسیس گردید و پس از سه دهه به تولید کننده متنوع ترین سبد این محصولات در ایران تبدیل گشت. این شرکت با مجموعه کارگاه ها و سالن های تولیدی خود در مساحت بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع، سیصد نفر پرسنل و زنجیره تامینى متشکل از ده ها کارخانه و کارگاه به همراه شبکه فروش مویرگى در خاورمیانه به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات هم ردیف در ایران شناخته میشود.

“پارت” در ایران باستان نام سرزمین هایی پهناور که محل فرماندهی پادشاهان هخامنشیان و سلجوقیان بوده . . .

 

محصولات پارت الکتریک

شما در حال مشاهده بخش کوچکی از تولیدات شرکت پارت الکتریک میباشید . . .

پارت الکتریک بیانگر اصالت، کیفیت و تنوع محصول

با توجه به اینکه سالانه میلیون ها کالای تولیدی توسط پارت الکتریک در داخل و خارج از کشور به فروش می رسند, ما همچنان باید استاندارد های بالایی را در زمینه طراحی و کارایی محصولات خود مورد استفاده قرار دهیم. در واقع کیفیت و امنیت در سطح بین المللی, نگرانی های اصلی ما در طراحی و تولید محسوب می شوند. جهت آشنایی با راه کار های پارت الکتریک در زمینه کنترل کیفیت اینجا را کلیک کنید.

موفقیت های ما در قالب اعداد!

بیش از ۵۰  میلیون کالا که توسط  پارت الکتریک طی ۳۴ سال گذشته تولید شده اند هم اکنون در سراسر کشور پهناور ایران و خاورمیانه مورد استفاده قرار می گیرند. بیش از ۳۰۰۰ توزیع کننده که شامل فروشگاه های کوچک و بزرگترین فروشگاه های اقلام برقی می شوند محصولات متنوع ما که بیش از ۱۵۰ قلم خانگی و صنعتی میباشد را به مشتریان عرضه می کنند. تلاش ما همیشه بر این بوده تا خدمات بی مثالی را به شرکای تجاری خود پیشنهاد دهیم.  احترام به سلایق مشتریان نهایی جزیی جدا ناپذیر از اولویت های ما میباشد, تنوع بی نظیر بیش از ۱۰ رنگ و طراحی های جذاب انواع کلید و پریز که هر ماه به تعداد آنها اضافه میگردد گواه بر این مدعاست.

طیف محصولات پارت الکتریک به  علت تنوع بسیار بالا, طراحی ها و کارایی های منحصر به فرد, بسیار متنوع هستند. مشتریان ما همیشه می توانند روی پیشتیبانی حرفه ای تیم ما که شامل بهترین مدیران فروش هستند حساب کنند. بخشی از خدماتی که به مشتریان خود ارائه می دهیم شامل ابزار های تبلیغاتی است که برای ارتقا بازار از آنها استفاده می شود.

این مجموعه از سرپیچ و انواع دوشاخه های سیار خانگی و صنعتی تا تنوعی بینظیر از انواع طرح های کلید و پریز و انواع محافظ نوسانات برق، چند خانه های الکتریکی، ترمینال های صنعتی  و انواع هواکش برای هر نیاز خانگی یا صنعتی در زمینه قطعات هم ردیف یک محصول کاربردی ارائه می دهد. چه در خانه باشید و یا در محیط های صنعتی به عنوان بزرگترین رهبر در بازارهای تولید قطعات هم ردیف خاورمیانه دیگر نیازی به یادآوری این نکته نیست که پارت الکتریک دارای کامل ترین سبد تولیدات در این زمینه میباشد.

Call Now Button