کلید و پریز برق، امضای سلیقه در دکوراسیون!

تناسب کلید و پریز و دکوراسیون

کلید و پریز دو عضو جدا نشدنی از هر خانه ای هستند. هر کجای خانه را نگاه کنید حضورشان پر رنگ است. به عبارتی کلید و پریز برق که جهت رفاه حال ما در دسترسی مستقیم به برق و کنترل روشنایی خانه در نظر گرفته شده اند رابطه مستقیمی با دکوراسیون دارند. بسیاری از طراحان داخلی، انتخاب و خرید کلید و پریز را مُهر تایید سلیقه بر زیبایی داخل خانه می‌دانند. انتخاب آنها را دست کم نگیرید زیرا تجربه نشان داده ترکیب رنگ و رابطه انواع کلید و پریز برق با دکوراسیون، تاثیر مستقیمی در آرامش ظاهری خانه دارد.

تناسب کلید و پریز برق و دکوراسیون
کلید و پریز دو عضو جدا نشدنی از هر خانه ای هستند

یکی از مسائلی که امروز در خرید یا اجاره خانه در نظر می‌گیرند، مسئله تعداد کلید و پریز برق در خانه است. با پیشرفت تکنولوژی و برقی شدن اکثر وسایل خانه و همچنین نیاز دائمی ما به اتصالات برقی، بسیار مهم است که در یک اتاق خواب، پذیرایی و به خصوص آشپزخانه چند پریز و چند کلید برق در نظر گرفته شود. در یکی از صفحات توییتری یکی از اینفلوئنسرهای معروف نوشته شده بود، بهشت آنجاست که پریز برق در کنار تخت خوابت باشد! با این حساب وجود این محصولات و تعداد آنها کاملا ضروری است. پس نقش اساسی نیز در دیزاین و طراحی داخلی خانه خواهند داشت. کلید و پریزهای های زیبا، جزئیاتی هستند که تمام کلیات را زیباتر می‌کنند. به عبارتی این محصولات، مکمل های کوچک اما مهم برای چیدمان خانه هستند.

کلید تک پل پارت الکتریک مدل Part
کلید تک پل پارت الکتریک مدل Part

اهمیت استفاده از کلید و پریز برق زیبا

ترکیبات زیبایی که از طریق رنگ کلید و پریز با دیوار و وسایل خانه می‌توانید به دست بیاورید، خانه‌ی شما را به کاخی زیبا و جذاب بدل خواهد کرد، که از گوشه، گوشه آن لذت خواهید برد. در انتخاب و خرید کلید و پریز برق، سلیقه شما حرف اول را می‌زند و دنیای فانتزی ها برای شما تمامی نخواهد داشت. لازم نیست از یک سری اصول و رنگ های از پیش تعیین شده استفاده کنید، از ذهن خلاق خودتان استفاده کنید. هر ترکیب رنگی زیبایی و جذابیت های خاص خودش را دارد و شما را شگفت زده خواهد کرد.

 هر ترکیب رنگی از کلید و پریز برق زیبایی و جذابیت های خاص خودش را دارد
هر ترکیب رنگی از کلید و پریز برق زیبایی و جذابیت های خاص خودش را دارد

تناسب رنگ‌ها و طرح‌های کلید و پریز با دکوراسیون

تناسب رنگ ها و طرح های مختلفی که غالبا به کار گرفته می‌شوند دلیل بر عدم جذابیت طرح های دیگر نیست، مهم تشخیص شما و علاقه شماست. به عنوان مثال اگر محل کار شما یا خانه‌ی شما، غالب رنگ سفید دارد، یعنی دیوار های سفید، مبلمان رنگ روشن سفید، قاعدتا از کلید و پریز سفید رنگ نیز می‌توانید استفاده کنید. اما در کنار آن محصولات دیگر نیز زیبایی های خودشان را به شما نشان می‌دهند. ترکیب رنگ سفید و خاکستری یا سفید و مشکی نیز بسیار چشم نواز است. در مکانی که غالب طراحی داخلی آن رنگ قهوه ای است یا رنگ هایی در طیف قهوه ای روشن، کلید و پریز بژ رنگ می‌تواند به زیبایی آنها اضافه کند.

کلید برق دو پل پارت الکتریک سفید رنگ از سری کلید و پریزهای پارت الکتریک مدل تابش
کلید دو پل پارت الکتریک مدل تابش

دیوار شما صفحه نقاشی بزرگی در برابر شماست، همچنین تناسب آن با مبلمان و وسایل خانه نیز به جذابیت کار اضافه می‌کند. استفاده از طرح های مربعی، مستطیلی و یا دایره ای نیز هرکدام در جای خودش بسیار جذاب و لوکس است. گاهی نیاز نیست از همخوانی رنگ ها استفاده کنید، استفاده از جذابیت بین تضاد ها نیز در چینش وسایل خانه بسیار زیباست. مانند تضاد بین کلید و پریز مشکی و دکوراسیون سفید و یا طوسی.

کلید تبدیل پارت الکتریک Part Electric
کلید و پریزهای برق، مکمل زیبایی هر فضایی

کلید و پریز پارت الکتریک Part Elecrtic

کلیه کلید و پریزهای تولید شده توسط شرکت پارت الکتریک ضمن دارا بودن استاندارهای لازم، با تنوع و گستردگی ویژه ای که دارند، می توانند نظر سلایق مختلف را برای دکوراسیون و فضاهای مختلف جلب کنند. به عبارتی قاب دور کلید و پریز پارت در مدل های مختلفی مانند کلاسیک، آرا، اشکی، پارت، آذین و… با مغزی هایی به رنگ های سفید، مشکی و بژ با بهترین کیفیت و متریال تولید و عرضه می شوند. پارت الکتریک به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات هم ردیف در ایران شناخته می شود و بسیاری از محصولات آن در خارج از کشور به فروش می رسند. برای خرید کلید و پریزهای پارت الکتریک و آگاهی از لیست قیمت کلید و پریز، با شماره ۰۲۶۴۴۲۲۶۱۱۱ تماس بگیرید.

نمونه کلید و پریزهای برق پارت الکتریک Part Electric

رابطه کلید و پریز با طراحی داخلی خانه

در دنیای طراحی های داخلی مدرن و امروزی، تناسب سازی معنایی متفاوت به خود گرفته است. شما با توجه به سلیقه خودتان و چینش وسایل داخلی می‌توانید از هر رنگ و طرحی برای کلید و پریز خود استفاده کنید. هیچ محدودیتی، آزادی عمل شما را نخواهد گرفت. در کنار فکر و سلیقه خود از تنوع این محصولات استفاده کنید. در خانه هایی که با طراحی سبک چوب بنا شده است و کابینت ها یا دیواره های چوبی تمرکز اصلی خانه هستند، از کلید و پریز طرح چوب استفاده کنید تا آخرین امضای خود را پای تصویر محل زندگی خود زده باشید.

جمع بندی

کلید و پریز برق، از وسایلی هستند که در طول روز به دفعات زیادی با آنها مواجه می‌شویم. تحقیقات نشان داده اگر در اطراف ما وسایلی باشند که از دیدنشان احساس خوشنودی می‌کنیم، انرژی و روحیه خودمان نیز مثبت خواهد شد. پس بهترین کلید و پریزهای برق را انتخاب کنید و از زندگی در خانه‌ای که جزئیات آن هم زیباست، لذت ببرید.