نحوه استفاده از خدمات گارانتی محافظ نوسان پارت الکتریک

نحوه استفاده از خدمات گارانتی محافظ نوسان پارت الکتریک

گارانتی محافظ پارت الکتریک

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما برای برگزیدن محصولات پارت الکتریک جهت محافظت از لوازم برقی ارزشمند خود, نحوه استفاده از خدمات گارانتی پارت الکتریک را به آگاهی میرسانیم. شما همیشه می توانید به کارکرد محصولات الکترونیکی پارت الکتریک تکیه کنید و ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. به منظور ارائه بهترین سرویس های ممکن, به شما این اطمینان را می دهیم که تولیدات پارت الکتریک در زمینه محافظ ها با تضمین محصولات خود از طریق ضمانت نامه و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مناسب, پیشگام در این زمینه شناخته می شوند.

در کنار شما هستیم چون ۳۴ سال نماد کیفیت و امنیت بوده ایم . . .

شما همیشه می توانید به کارکرد محصولات الکترونیکی پارت الکتریک تکیه کنید و ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. به منظور ارائه بهترین سرویس های ممکن, به شما این اطمینان را می دهیم که تولیدات پارت الکتریک در زمینه محافظ ها با تضمین محصولات خود از طریق ضمانت نامه و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مناسب, پیشگام در این زمینه شناخته می شوند. برند پارت الکتریک برای مدت ۳۴ سال به عنوان نمادی از کیفیت و امنیت در بازار تولید قطعات هم ردیف شناخته میشود. این مجموعه مفتخر است که اولین تولید کننده انواع محافظ برق , چند خانه و کلید پریز با مغزی سرامیکی در خاور میانه باشدو مغزی سرامیکی علاوه بر افزایش طول عمر محصول با تحمل بهتر عوامل متغیر محیطی‌, مقاومت گرمایی و الکتریکی بهینه موجبات کارایی‌ هر چه بیشتر محصول نهایی را فراهم می آورد.

دریافت تندیس طلایی واحد نمونه کیفی کشور در سال ۹۸ توسط پارت الکتریک

سازمان ملی استاندارد ایران هر سال در روز استاندارد شرکت‌هایی را که در تولید محصولات خود معیارهای کیفی این سازمان را رعایت کنند به عنوان تولیدکننده نمونه کشوری برمی‌گزیند. شرکت پارت الکتریک به عنوان بزگترین تولید کننده قطعات هم ردیف در کشور با تولید کلید و پریز, محافظ نوسان برق, چندخانه و رابط برق, دوشاخه و مادگی سیار, سرپیچ سرامیکی, هواکش,  سوکت های صنعتی و ترمینال ریلی برق صنعتی  که سال‌های گذشته نیز در سایه تولیدات باکیفیت و مطابق با معیارهای استانداردهای جهانی موفق به کسب این افتخار شده بود در سال ۱۳۹۸  برای چندمین بار موفق شده تا عنوان تولید کننده نمونه کشور را از آن خود کند. این شرکت همچنین مفتخر است که دریافت گواهی کیفیت اروپا را نیز در کارنامه فعالیت های خود دارد. برای مطالعه ادامه متن کلیک کنید . . .

نحوه استفاده از ضمانت پارت الکتریک

گارانتی، تعهد و تقبل شرکت بر کارکرد صحیح محصول در یک دوره معین است که نوعی تضمین طراحی، مکانیزم قطعات و مونتاژ به حساب می آید. جهت استفاده از خدمات گارانتی پارت الکتریک میتوانید محافظ ولتاژ و نوسان برق خود را به همراه فاکتور خرید و کارت گارانتی که در جعبه محصول موجود میباشد به نزدیک ترین فروشگاه لوازم برقی – الکتریکی شهر خود که نمایندگی برند پارت الکتریک میباشد مراجعه نموده و با تحویل محافظی که به دلیل دفع نوسان شدید ولتاژ از مدار خارج شده, یک عدد نو تحویل بگیرید. زمان دوره گارانتی محصولات بر روی کارت گارانتی و جعبه محصولات درج گردیده است.

نمونه تولیدات محافظ نوسان برق پارت الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *