۳ ویژگی مهم کلید و پریز برق مرغوب

انتخاب کلید و پریز مرغوب

کلید و پریز برق مرغوب را با این سه ویژگی به راحتی از کلیدپریز نامرغوب تشخیص دهید و حرفه ای خرید کنید! نکاتی که قبل از خرید کلید و پریزهای برق باید در نظر بگیرید

آشنایی با انواع سرپیچ لامپ (۱۰+ مدل سرپیچ پر کاربرد)

سرپیچ لامپ part electric

با بیش از ۱۰ مدل از رایج‌ترین و کاربردی‌ترین انواع سرپیچ لامپ آشنا شوید و متناسب با نیاز خود بهترین سرپیچ را برای تامین روشنایی انتخاب کنید

۳ مزیت پریز برق با مغزی سرامیکی که نمی‌دانید!

کلید و پریز برق با مغزی سرامیکی

کلید و پریز برق با مغزی سرامیکی سه مزیت مهم دارد که باعث می شود خرید کلید و پریز با مغزی سرامیکی را در اولویت قرار دهید تا همیشه ایمن بمانید!

تاریخچه فیوز, انواع مختلف فیوز و کاربردهای انواع فیوز ها

انواع مختلف فیوز

انواع مختلف فیوزها و کاربردهای مختلف آنها، اجزای اصلی در تمام مدارهای الکتریکی هستند. در این گفتار به بررسی انواع مختلف فیوز بر اساس نوع جریان ورودی AC یا DC و دسته بندی های متعدد آنها و نیز عملکردشان می پردازیم. اجزای داخلی هر نوع فیوز و کاربردهای آن بررسی می شود.

کلید و پریز برق، امضای سلیقه در دکوراسیون!

تناسب کلید و پریز و دکوراسیون

کلید و پریز برق تاثیر چشمگیری در زیبایی دکوراسیون و محیط اطراف شما دارد، باور ندارید؟! در این مقاله به رابطه کلید و پریز برق و سلیقه خود پی ببرید!

کلید و پریز صنعتی چیست؟ (انواع کلید پریز روکار و توکار)

کلید و پریز برق صنعتی

کلید و پریز های روکار و توکار انواع مختلفی دارند، از جمله کلید و پریز صنعتی ، ضد آب، لمسی و اهرمی که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند و باید آن ها را بشناسید تا به درستی اقدام به خرید کنید.