ارتباط کلید پریز برق نوک مدادی با دکوراسیون

نوک مدادی نوعی رنگ طوسی است که از مدادی که از جنس گرافیت ساخته شده تشکیل می‌شود. خصوصیت گرافیت و یا رنگ نوک مدادی این است که بخش زیادی از نور را بازتاب می‌کند و در جذب کردن آن مقاومت می‌کند.

نوک مدادی رنگ عقل،دانش و خرد و تقویت کننده حافظه و قوه ادراک در افراد است. رنگ نوک مدادی نیز مانند رنگ‌های بژ و قهوه‌ای رنگ انسان‌های محافظه کار و صلح پذیراست و آن را می‌توان از بهترین رنگ‌ها برای خنثی کردن رنگ‌های جیغ در زمینه دکوراسیون داخلی نام برد که آن را یکی از بهترین مکمل ها تبدیل می‌کند. عموما از این رنگ برای سبک‌های مختلف دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود و برای تمامی سلایق مناسب و کارآمد است. در ادامه به دکوراسیون‌های مطابق با کلید پریز برق نوک مدادی می‌پردازیم.

خنثی اما جذاب

این باور اشتباه بین مردم جا افتاده است که رنگ‌های خنثی از قبیل مشکی،طوسی،نوک مدادی،طلایی و برنزی رنگ‌های خسته کننده‌ای هستند و فضا را پژمرده می‌کنند ولی ازنظر اکثر کارشناسان و متخصصان مد و طراحان دکوراسیون داخلی رنگ‌های خنثی به مراتب بهتر از رنگ سفید هستند. چرا که این رنگ‌ها در عین حال که مزیت‌های رنگ سفید را دارند عاری از معایب رنگ سفید هستند و باعث ایجاد یک فضای گرم و زنده می‌شوند.

ارتباط کلید پریز برق نوک مدادی با دکوراسیون

 ترکیب کلید پریز برق نوک مدادی با پس زمینه طلایی

اگر به دنبال روشی سریع و کم هزینه برای متحول کردن و جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کارتان هستید، یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای کلید و پریز ترکیب رنگ طلایی به عنوان پس زمینه برای کلید پریز برق‌های نوک مدادی است ولی اگر در رنگ کردن دیوار یا کشیدن کاغذ دیواری دودل هستید و فکر اینکه ممکن است از رنگ پس‌زمینه خوشتان نیاید یا بعد از مدت کوتاهی دلتان را بزند برایتان استرس آور است، ما می‌توانیم به شما پیشنهاد بدهیم که برای شروع بهتر است از دکورهایی با رنگ طلایی در اطراف کلید پریزبرق نوک مدادی استفاده کنید تا به خودتان فرصتی برای تصمیم گیری داده باشید.

ترکیب با رنگ آبی مایل به طوسی

اگر دکوراسیون خانه یا محل کارتان بیشتر دارای رنگ‌های گرم است،آبی مایل به طوسی رنگ مناسبی برای دیوارها نیستاما اگر دکوراسیون شما بیشتر از رنگ‌های ملایم،سرد و مشکی تشکیل شده است، این ترکیب رنگ می‌تواند آبی مایل به طوسی از بهترین گزینه‌ها برای تکمیل ترکیب رنگ دکوراسیون شما باشد.کلید پریز برق نوک مدادی متناسب با دکوراسیون تشریح شده است.

ارتباط کلید پریز برق نوک مدادی با دکوراسیون

کلیدپریز برق نوک مدادی با پس زمینه سبز ملایم

این دو رنگ ترکیبی جادویی را برای شما به ارمغان می‌آورد. رنگ سبز ملایم با رنگ نوک مدادی در کمال ملیح بودن باعث حس خنکی می‌شود و فضا را تسکین دهنده،آرام و دوست داشتنی جلوه می‌دهد.می‌توانید این ترکیب را برای اتاق مطالعه،اتاق نشیمن یا یک مغازه لوکس کوچک انتخاب کرد و محل را به سرعت بروزرسانی کرد.

ارتباط کلید پریز برق نوک مدادی با دکوراسیون

نتیجه گیری کلی: رنگ نوک مدادی رنگی کلاسیک و همه پسند است که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد و به فضای مورد نظر شما جلوه‌ای رسمی و با کلاس می‌دهد.چنین انتخابی  یک انتخاب عالی برای موسسات و ادارات می‌باشد که پیشنهاد می‌شود که با رنگ‌های خنثی ترکیب شود.