استفاده درست از کلید پریز برق صدفی

رنگ سفید از مهم‌ترین، اصلی‌ترین و در عین حال ساده‌ترین رنگ‌های مناسب دکوراسیون داخلی است که تقریبا بدون محدودیت کاربردی برای همه اماکن استفاده می‌شود. رنگ سفید که آن را به بی‌رنگی و گاه یکنواختی می‌شناسند دارای انواع متعددی نظیر سفید یخچالی، سفید شکری، سفید گچی، سفید عاجی، سفید کاپوچینویی، سفید مرمری و… می‌باشد. از میان شاخه رنگ‌های سفید، صدفی یکی از رنگ‌های خوش‌سلیقه‌ای است که می‌تواند در پس‌زمینه دکوراسیون شما به کار برده شود و بدرخشد. ما در این مقاله در مورد استفاده درست از کلید پریز برق صدفی توضیح خواهیم داد.

رنگ سفید از مهم‌ترین و اصلی‌ترین  رنگ‌های دکوراسیون داخلی
رنگ سفید از مهم‌ترین، اصلی‌ترین و در عین حال ساده‌ترین رنگ‌های مناسب دکوراسیون داخلی است

رنگ صدفی یکی از رنگ‌هایی که تنها محدود به سفید نبوده و درخشش آن را می‌توان به هر رنگی اعم از آبی، صورتی و… نیز نسبت داد. معمولا این رنگ‌ها در یک دکوراسیون پاستلی به درخور سلیقه شما چشم هر نظاره‌گری را به خود جلب می‌کند. صدفی رنگی است که از ترکیب دو رنگ سفید و صورتی حاصل آمده و یادآور درخشش مرواریدهای پنهان شده در پس صدف‌هاست. اگر تا به حال لب ساحل نشسته باشید، برق برخی از گوش‌ماهی‌ها، صدف‌ها و موجودات دریایی چشم شما را خیره می‌کند.

تاثیر رنگ صدفی در دکوراسیون و کلید و پریز
صدفی، رنگی است که از ترکیب دو رنگ سفید و صورتی حاصل آمده

یکی از مهم‌ترین خاصیت‌های رنگ صدفی چشمگیر بودن آن است. این رنگ به دلیل ساطع نمودن پرتوهای نور و تلالو درخشش مناسب دکوراسیون‌های داخلی دارای رنگ مات می‌باشد. قابل ذکر است به دلیل گستره طیف رنگ‌ها و انواع آن‌ها متناسب با درخشان و یا مات بودن‌شان می‌توانند به صورت‌های گوناگونی دیده شوند. رنگ صدفی نیز به دور از این قانون نیست. اگرچه رنگ صدفی از روی درخشش شهره عام و خاص است اما می‌توان آن را به صورت مات هم به کار برد.

تطبیق رنگ کلید پریز سفید صدفی با رنگ‌های گرم

از آنجا که رنگ صدفی یک رنگ نسبتاً گرم می‌باشد، همنشینی آن با رنگ‌های ملایم و گرم دیگر اعم از کرم روشن، مسی و حتی مشتقات چوب همخوانی فراوانی دارد. رنگ صدفی که ظاهرا دارای ته مایه صورتی رنگ است، به خوبی می‌تواند با چند وسایل دکوری مسی ست شود. تلالوی نورانی مس بازتاب درخشانی در رنگ صدفی را ناشی می‌شود. علاوه بر این‌ها، طرح چوب قادر است خنثی بودن سفیدی رنگ صدفی را کمی بگیرد و آن را دستخوش بازی طبیعت کند. شما می‌توانید عصر دلخواه‌تان را در یک اتاق نشیمن و یا اتاق خواب صدفی با دکوری‌های مسی و یا چوبی بگذرانید و از فرش کرم رنگ زیر پایتان نهایت لذت را ببرید، در واقع استفاده درست از کلید پریز برق صدفی ، جلوه چشم نوازی ایجاد خواهد کرد.

استفاده درست از کلیدپریز برق صدفی
رنگ صدفی، یک رنگ نسبتاً گرم می‌باشد

سازگاری کلید پریز سفید با سبز دریایی

یکی از طیف‌های رنگ سبز سبز دریایی می‌باشد که از حتی از عنوان آن می‌شود متوجه شد که مکمل لاینکف رنگ صدفی است. هر دوی این رنگ‌ها از دریا الهام گرفته شده‌اند. بنابراین تعجب ندارد اگر با هم سازگار باشند. رنگ صدفی به دلیل خنثی بودن آن همواره نیازمند رنگ مکمل دیگری است تا بتواند از سردی‌های بیش از اندازه‌ای که به فضای دکوراسیون می‌دهد بکاهد. در واقع سبز دریایی نقش زیبایی بخشی را به دکوراسیون صدفی بر عهده دارد. کلیدپریز برق صدفی یک ست بی‌نظیر برای دکوراسیون سبز دریایی است.

کلیدپریز برق صدفی یک ست بی‌نظیر برای دکوراسیون سبز دریایی است
کلیدپریز برق صدفی یک ست بی‌نظیر برای دکوراسیون سبز دریایی است

سرمابخشی رنگ صدفی کلید پریز با طوسی

اگرچه رنگ صدفی رنگ خنثی‌ای است اما می‌توان با به کارگیری یک رنگ مکمل سرد دیگر دکوراسیون خنک و جذابی ارائه داد. اگر شما از آن دسته افراد هستید که از رنگ‌های پررنگ و پرهیجان فراری هستید، رنگ طوسی مناسب دکوراسیون صدفی شماست. کلید و پریز برق صدفی در فضای دکوراسیون طوسی می‌درخشد.

استفاده درست از کلیدپریز برق سفید صدفی
استفاده درست از کلیدپریز برق سفید صدفی

ست‌شدن رنگ کلید و پریز صدفی با سنگ مرمرین

سنگ مرمر یادآور صدف‌ها، گوش‌ماهی‌ها و اعماق دریاست. سنگ مرمر سفید اگر دارای رگه‌های مشکی، طوسی، نقره‌ای و یا طلایی باشد با دکوراسیون صدفی به خوبی ست می‌شود. سنگ مرمر تجلی گرانقیمت و لوکس بودن یک فضاست. در واقع شما با استفاده از سنگ مرمر دو تیر به یک نشان زده‌اید. هم فضایتان را بزرگتر جلوه داده‌اید هم در جهت سلطنتی نمودن آن کوشیده‌اید. اگر دوست ندارید تمام فضای به سفیدی بزند، می‌توانید از رنگ‌های مشکی و یا سورمه‌ای استفاده نمایید.

سنگ مرمر یادآور صدف‌ها، گوش‌ماهی‌ها و اعماق دریاست
سنگ مرمر یادآور صدف‌ها، گوش‌ماهی‌ها و اعماق دریاست

نتیجه‌گیری

برای ترکیب کردن کلیدپریز برق صدفی‌تان از رنگ‌های زیادی نمی‌توانید استفاده کنید. هوشمندی لازمه چیدمان داخلی یک فضای صدفی رنگ است. این رنگ می‌تواند با برخی رنگ‌ها ترکیب شود و نورپردازی، گنجایش و سرمای آن ناحیه را شدت دهد. همینطور می‌تواند با ترکیب رنگ‌های شاد یک فضای مهیج ارائه دهد.

خرید کلید و پریز سفید صدفی رنگ با کیفیت

پارت الکتریک به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات هم ردیف خانگی و صنعتی و تولید کننده کلید و پریز  خانگی در کشور, طیف متنوعی از طرح های کلید و پریز با کیفیت در رنگ بندی های مختلف متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی و همچنین دکوراسیون های لوکس و کلاسیک را ارایه میکند. کلید و پریز شرکت پارت الکتریک ساخته شده از متریال های بادوام ضمن طراحی ظریف و خاص خود با مغزی سرامیکی و پلی آمید ارایه میگردند. کلیه طرح های کلید و پریز پارت الکتریک امکان سفارش با مغزی های رنگی مختلف را دارد. شرکت پارت الکتریک به سلایق مشتریان خود احترام میگذارد.