بررسی کلید پریز برق سبزدر دکوراسیون

رنگ سبز رنگ سال 2017 شناخته شده است. این رنگ از ترکیب دو رنگ آبی و زرد پدید آمده و نقش بسیار چشمگیری در دکوراسیون داخلی دارد. و علت این امر می‌تواند جذابیت‌های بصری و هارمونی بودن رنگ سبز باشد. در واقع رنگ سبز را با آرامش می‌شناسند. این رنگ به دلیل تاثیرات روحی روانی از رنگ‌های قابل توجهی در دکوراسیون داخلی خانه و همچنین اماکنی نظیر بیمارستان‌ها می‌باشد. سبز رنگ پروردگار، عشق جاودان، صلح و آرامش است. از این رو، بسیاری از افراد همانطور که برای فرار از فشاری عصبی روانی به طبیعت پناه می‌برند تمایل دارند از این رنگ در جای جای منازل خود بهره ببرند.

رنگ سبز در طیف‌ها و انواع متفاوت سرد، خنثی و گرم وجود دارد که هر کدام از این‌ها فلسفه استفاده و بهره‌گیری مختص به خود را داراست.

ما در این مقاله قصد داریم به ترکیبات متناسب با کلید پریز برق سبز بپردازیم.

 هارمونی کلید پریز برق سبز با رنگ سفید

سفید به هر رنگی می‌آید! تقریبا نمی‌توان منکر این قضیه شد. رنگ سبز پس از رنگ سفید همواره مورد توجه کسانی بوده است که به دنبال آرامش درونی هستند. اگر به دنبال رنگ خنثی‌کننده برای ست شدن با کلید پریز برق سبز هستید، از رنگ سفید استفاده کنید. رنگ سفید به راحتی می‌تواند با هر رنگی هماهنگ شود. بخصوص که اگر مبلمان سبز رنگ به همراه کوسن‌های گل دار با ترکیب رنگی سفید و قرمز دارید، این نوع پریز برق اتاق نشیمن مناسب شماست.

تناسب با دکوراسیون نوک مدادی

اگر در و دیوارهای اتاق نشیمن، پذیرایی و یا رستوران‌تان نوک مدادی است و با وسایل و لوازم سبز هماهنگ شده، می‌توانید از کلید پریز برق سبز رنگ بهره مند شوید. ترکیب رنگی نوک مدادی و سبز مخمل مبلمان‌تان ست شود، فضای بسیار سرزنده و بانشاطی را در عین ته مایه تیره رنگ پدید می‌آورد.

بررسی کلید پریز برق سبزدر دکوراسیون

هماهنگی با سنگ و کاشی

وجود کاشی‌ها و سنگ‌های تزئینی نوک مدادی با رگه‌های سبز و طلایی رنگ می‌تواند در حمام خانه‌تان تناسب چشم‌نوازی با کلید پریز برق سبز حاصل آورد. همانطور که سنگ‌ها می‌توانند در پیشخوان آشپزخانه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها نیز استفاده شوند، در این مکان‌ها نیز می‌شود از پریز برق سبز هم بهره برد.

تطابق بی‌رمق با رنگ خردلی

 اگر از دو ترکیب سبز زیتونی و خردلی در دکوراسیون خانه‌تان استفاده کرده باشید، کلید پریز برق سبز از انتخاب‌های زیبا و امن شما خواهد بود. فضای آرامش بخش حاصل از ترکیب دو رنگ سبز زیتونی و خردلی تلفیقی از دو سبک مدرن و سنتی ایجاد می‌کند که استفاده از آن در دکوراسیون داخلی بسیار هوشمندانه است.

یک هارمونی جیغ با زرد و نارنجی

اگر دوست دارید فضای خانه‌تان و یا دکور کافه‌تان شاد و پرانرژی به نظر برسد، از ترکیب سبز، زرد و نارنجی جیغ استفاده کنید. مطمئن باشید این تضاد آنقدر چشمگیر است که هر آدم بی‌رمق و بی‌انرژی را بیدار می‌کند! استفاده از کلید پریز برق سبز در این فضا یک عنصر بااهمیت است.

تداعی‌گر طبیعت چوبین

طبیعت را با سبزی درختان و شاخ و تنه تنومند آنان می‌شناسید. می‌توان گفت ترکیب دو رنگ سبز و قهوه‌ای چوبین از دل طبیعت بر آمده است. مبلمان چوبی، کوسن‌های سبز و کلید پریز برق سبز می‌تواند حال و هوای طبیعی به فضای مدنظرتان ببخشد.

بررسی کلید پریز برق سبزدر دکوراسیون

نتیجه‌گیری کلی: رنگ سبز دارای طیف‌های گوناگونی است که می‌تواند به راحتی با هر رنگ مطابق و متضادی ست شود. استفاده از کلید پریز برق سبز ایده چندان دشواری برای پیاده کردن به نظر نمی‌رسد.