راهنمای استفاده از کلید پریز برق آبی رنگ در محیط

رنگ آبی رنگی سرد است. زیرا آسمان،آب و دریا را تداعی می‌کند. این رنگ به دلیل کاهش فشار خون و سوخت و ساز بدن حس آرامش درونی و سکون را در انسان ایجاد می‌کند. آبی رنگی زنانه یا مردانه نیست و در صورت نیاز می‌توان در هر فضا و مکان و در اکثر عناصر به راحتی استفاده شود.

رنگ آبی از قرن‌ها پیش یکی از مهم‌ترین رنگ‌ها و حتی می‌توان آن را یکی از باارزش‌ترین و گران قیمت‌ترین رنگ‌ها در تاریخ نام برد. زیرا در قدیم قیمتی‌ترین اجناس را با رنگ آبی نقاشی می‌کردند و بسیاری ازمردم به خوش‌یمنی آن معتقد بودند. افراد ثروتمند جواهرات آبی رنگ می‌خریدند و خانه‌های خود را به آن مزین می‌کردند.

در ادامه شما نیز یاد می‌گیرید که چطور مانند یک فرد ثروتمند وباسلیقه خانه خود را با رنگ آبی ملیح و زیبا کنید.

کلید پریز برق آبی و تاثیرات آن بر محیط

آبی رنگ خلوص،ثبات و وضوح است. به این ترتیب برای جسم و روح شما آسایش و برای جسمتان آرامش به ارمغان می‌آورد. رنگ آبی حس تعادل و تسکین را به افراد القا می‌کند و جلوه خود را برای مدت طولانی حفظ می‌کند. ناگفته نماند که آبی را می‌توان پرطرفدارترین رنگ در میان عوام در نظر گرفت که معمولا مفاهیمی نظیر صلح،دوستی و پاکی را در بردارد.

کلید پریز برق جزء عناصر به ظاهر کوچکی در دکوراسیون داخلی است که اگر رنگ آبی بر روی آن پاشیده شود، خواص فوق را به ارمغان نیز می‌آورد.

استفاده صحیح در محل‌های مختلف

استفاده از کلید پریز آبی در خانه‌های مدیترانه‌ای و استوایی بسیار پیشنهاد می‌شود/ زیرا که جلوه،حال و فضای خانه را خنک و با طراوت بسیار نشان می‌دهد. رنگ آبی را بهتر است که با رنگ‌های خنثی از قبیل سفید و کرم روشن ترکیب کرد تا فضا را بزرگتر و تازه‌تر نشان دهد. برای مثال یک کاغذ دیواری با طرحی خلوت و ساده می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل به عنوان یک پس‌زمینه عالی برای کلید پریزهای آبی باشد. حتی می‌توان از رنگ آبی برای خنثی کردن تندی بیش از اندازه رنگ‌های قرمز و زرد نیز استفاده کرد و فضایی ساده ولی شیک را به ارمغان آورد.

راهنمای استفاده از کلید پریز برق آبی رنگ در محیط

مکان‌های پیشنهادی ما برای استفاده از کلید پریز های آبی عبارت‌اند از آشپزخانه‌های کوچک،اتاق‌های کودکان،فضاهای آموزشی،اتاق کار،اتاق خواب و سرویس‌های بهداشتی که از نور کمی برخوردار هستند، استفاده کرد و شاهد تغییراتی چشمگیر بود.

جلوه‌ای دوچندان با طلایی

اگر کلید پریز برق آبی روشن را با دکور سفید طلایی ست کرد، می‌توان به مهم‌ترین اصل دکوراسیون نیز عمل کرد.

راهنمای استفاده از کلید پریز برق آبی رنگ در محیط

 کسالت و افسردگی نهفته در رنگ آبی

به یاد داشته باشید که برخلاف فواید چشمگیر رنگ آبی و تاثیرات آرامش بخش آن در روح و جسم افراد، باید تا حد امکان در استفاده از آن احتیاط کرد. زیرا استفاده بیش از حد این رنگ می‌تواند اثرات عکس بر روی شما بگذارد. این رنگ قادر است فضا را سرد و بی‌روح جلوه بدهد که باعث عواقبی همچون افسردگی و خمودگی در افرادی که با آن در تماس هستند شود.

راهنمای استفاده از کلید پریز برق آبی رنگ در محیط

خرید یک کلید و پریز آبی رنگ با کیفیت

پارت الکتریک به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات هم ردیف خانگی و صنعتی و تولید کننده کلید و پریز  خانگی در کشور, طیف متنوعی از طرح های کلید و پریز با کیفیت در رنگ بندی های مختلف متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی و همچنین دکوراسیون های لوکس و کلاسیک را ارایه میکند. کلید و پریز شرکت پارت الکتریک ساخته شده از متریال های بادوام ضمن طراحی ظریف و خاص خود با مغزی سرامیکی و پلی آمید ارایه میگردند. کلیه طرح های کلید و پریز پارت الکتریک امکان سفارش با مغزی های رنگی مختلف را دارد. شرکت پارت الکتریک به سلایق مشتریان خود احترام میگذارد.

نتیجه‌گیری کلی: از کلید پریز های آبی بیشتر برای مناطقی استفاده می‌کنیم که در معرض نور خورشید هستند و یا سعی کنیم با رنگ‌هایی گرم مانند نارنجی و قرمز آن را ترکیب کنیم تا محیط مورد نظر با نشاط و زنده‌تر جلوه کند.