راهنمای خرید کلید پریز مناسب دکور مشکی

راهنمای خرید کلید پریز مناسب دکور مشکی
  • کلیدپریز برق مشکی

رنگ مشکی از متین‌ترین، زیباترین و در عین حال با حالتی کلاسیک از پیشوایان رنگ‌های وزین می‌باشد. رنگ مشکی به دلیل ساده و شیک بودن چه در مبحث دکوراسیون و چه در مباحث دیگر از طرفداران بسیاری برخوردار است. این رنگ به راحتی ست شده و حتی حالتی مجلل به فضا و دکوراسیون می‌بخشد. از این رو، بسیاری از افراد در تلاش هستند تا از این رنگ نهایت استفاده را کنند. در نگاه نخست شاید کلیدپریز برق مشکی کمی غیرعادی به نظر برسد اما اگر خواهان فضایی شیک، تجملاتی و وزین هستید اصلا این جزء به ظاهر کوچک را ندید نگیرید. شرکت پارت الکتریک با تولید انواع مختلف کلید و پریز با مغزی سرامیک و پلی کربنات ضمن رعایت اصول کیفی تنوع کاملی از انواع رنگ های کلید پریز خانگی را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. تیم طراحی و توسعه پارت الکتریک توجه ای ویژه به سلیقه خریداران داشته و با تولید کلید پریز های ظریف و خوش ساخت به انتخاب و طراحی دکوراسیون خریداران احترام میگذارد. در ادامه به جزئیات متناسب با کلیدپریز برق با فریم مشکی می‌پردازیم.

تناسبکلیدپریز مشکی با دکور مشکی طلایی

اگر گوشه‌ای از خانه‌تان گالری پر از قاب‌های عکس مشکی طلایی دارید، بهترین کار ست کردن کلیدپریز برق مشکی، طلایی و یا حتی برنجی است. این کار موجب گردیده تا فضای دکوری شما حالت وزین‌تر، باشکوه‌تر و شیک‌تر بگیرد.

راهنمای خرید کلید پریز مناسب دکور مشکی

هماهنگی با دکور قرمز

حتی اگر با اصول چیدمان آشنایی نداشته باشید، خوب می‌دانید که رنگ قرمز با رنگ مشکی همخوانی اصیلی دارد. اگر اتاق خوابی با دو ترکیب رنگ سفید و مشکی دارید که در آن پر از وسایل قرمز رنگ گوناگون کرده‌اید، می‌توانید از کلیدپریز برق مشکی استفاده نمایید. این کار علاوه بر ست کردن دکور اتاق خواب هیجان زیادی را برایتان به ارمغان می‌آورد. ضمناً شما یک آدم تیزهوش هستید که هیچ نکته‌ای را در زمینه دکوراسیون از قلم نینداخته‌اید.

هارمونی اصیل با رنگ نقره‌ای

دو رنگ مشکی و نقره‌ای اگر با یکدیگر ترکیب شوند، سبکی مدرن به فضای مدنظرتان می‌بخشد. استفاده از این دو رنگ در فضاهایی اعم از کارآگاه‌ها، گاراژها و اداره‌جات پررفت و آمدی که ممکن است با آلودگی‌هایی همراه باشد، مناسب است. علاوه بر زیبایی بخشی، می‌توان از نشان داده شدن کثیفی‌های پی در پی پیشگیری نمود. این ترکیب رنگی می‌تواند در محیط خانه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

تطابق با استیل ضدزنگ

اگر آشپزخانه‌تان دارای وسایل و لوازم خانگی استیل ضدزنگ است، کلیدپریز برق مشکی انتخاب بسیار مناسبی است. بسیاری از افراد تمایل دارند دو رنگ مشکی و نقره‌ای را ترکیب کنند و سبکی مدرن به فضایشان ببخشند. از آنجا که لوازم خانگی استیل جزء باب‌ترین انتخاب‌هاست، افراد تمایل دارند از ترکیب امن دو رنگ مشکی و نقره‌ای برای ست کردن بهره‌مند شوند.

برابری زیبا با دکور مشکی

همانطور که از عنوان مشخص است مشکی به مشکی می‌آید! تناسب دکور مشکی با کلیدپریز برق مشکی یک ترکیب همیشگی و پایدار است. اگرچه این بدان معنا نیست که رنگ تمامی جزئیات فضایتان مشکی باشد. دکوراتورها بر این باورند اگر یک رنگ یکسان در برخی عناصر فضا دیده شود، لازمه زیبایی فضا آن است که همان رنگ با رنگ‌های هماهنگ و یا حتی ضد استفاده گردد.

راهنمای خرید کلید پریز مناسب دکور مشکی

خرید یک کلید و پریز مشکی رنگ با کیفیت

پارت الکتریک به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات هم ردیف خانگی و صنعتی و تولید کننده کلید و پریز  خانگی در کشور, طیف متنوعی از طرح های کلید و پریز با کیفیت در رنگ بندی های مختلف متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی و همچنین دکوراسیون های لوکس و کلاسیک را ارایه میکند. کلید و پریز شرکت پارت الکتریک ساخته شده از متریال های بادوام ضمن طراحی ظریف و خاص خود با مغزی سرامیکی و پلی آمید ارایه میگردند. کلیه طرح های کلید و پریز پارت الکتریک امکان سفارش با مغزی های رنگی مختلف را دارد. شرکت پارت الکتریک به سلایق مشتریان خود احترام میگذارد.

نتیجه‌گیری کلی: رنگ مشکی از جمله رنگ‌های کلاسیک است که در عین حال سبکی مدرن نیز به فضا می‌بخشد. در واقع رنگ مشکی یکی از عناصر مهم چیدمان است که در صورت ترکیب شدن با رنگ‌های متناسب از جمله طلایی، نقره‌ای، برنجی و قرمز و همچنین رنگ ضد سفید محیطی زیبا و باشکوه پدید می‌آورد. اگر قانون رنگ‌ها را رعایت کنید، استفاده از کلیدپریز برق مشکی هیچ محدودیتی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *