کاربرد کلید و پریز برق قهوه ‌ای صدفی

ما در این مقاله قصد داریم به دکوراسیون‌های مطابق با کلید و پریز برق قهوه‌ای صدفی بپردازیم. می‌توان گفت کلید و پریز برق قهوه‌ ای صدفی از ترکیب درون ساختاری رنگ‌های خنثی پدید آمده‌ است. رنگ قهوه‌ای از بی‌شمار رنگ‌های خنثی است که به راحتی می‌توان آن را با بسیاری از رنگ‌ها ست کرد. و اما رنگ صدفی از رنگ‌های کمیاب حال حاضر می‌باشد که به دو صورت مات و براق در دکوراسیون‌های خاص به کار می‌رود. به کار بردن رنگ صدفی که دارای ته رنگ صورتی درون یک سفید معمولی است، می‌تواند درخشش جلوه فضا را دو چندان کند. حال در نظر بگیرید دو رنگ قهوه ‌ای و صدفی که به ظاهر اصلا به یکدیگر مربوط نیستند، با کنار همدیگر قرار گرفتن در یک چیدمان چه منظره دلنشینی را پدید می‌آورند.

دیوار آبی پیش زمینه کلید و پریز برق قهوه‌ ای صدفی

رنگ آبی از آن رنگ‌هایی است که با قهوه‌ای و همچنین صدفی کاملا دارای تطابق است. اگر رنگ دیوارهایتان آبی باشد و اسباب و اثاثیه‌های قهوه‌ای و صدفی داشته باشید، کلیدپریز قهوه‌ای صدفی بهترین گزینه برای شماست. همه ما اگر یک عنصر صدفی در خانه‌مان نداشته باشیم، یک یا چند اسباب و اثاثیه قهوه‌ای داریم که آن هم شامل مبلمان، میز و کفپوش می‌شود. و حتی یک عنصر صدفی کوچک مانند آباژور در گوشه‌ای از خانه کافی است تا کلید و پریز برق قهوه‌ ای صدفی را با خیال راحت نصب کنیم.

دکوراسیون به رنگ قهوه ای با کلید و پریز برق

مشکی از تکمیل‌کننده‌های قهوه ‌ای صدفی

اگر تصور می‌کنید قهوه‌ای صدفی ترکیب زیاد شکیلی نیست، رنگ خنثی‌کننده مشکی را به دکوراسیون خود بپاشید! افزودن وسایل و حتی کفپوشی که مشکی یکی از رنگ‌های آن باشد، جلوه‌ای موقرانه به دکوراسیون شما می‌بخشد. مشکی علاوه بر شیک نمودن فضا تجلی چیدمان کلاسیک است. بنابراین، قاطی وسایل قهوه‌ای صدفی از رنگ مشکی استفاده کنید تا ببینید ترکیب این سه رنگ چه غوغایی می‌کند! کلید و پریز برق قهوه‌ ای صدفی را می‌توان با قاب عکس‌ها، تلویزیون، کوسن‌های رو مبل و حتی فرش مشکی ترکیب کنید.

دکوراسیون مناسب برای کلید و پریز برق قهوه ای

سبز خنک‌کننده گرمای قهوه‌ای

اگر احساس می‌کنید در قهقرای قهوه‌ای کاپوچینویی‌ فضایتان غرق شده‌اید، چطور است از یک خنک‌کننده برای کاهش دما استفاده کنید؟ خوب می‌دانید که قهوه‌ای علاوه بر خنثی‌کنندگی یک رنگ گرم است که اگر با رنگ‌های دیگر ترکیب نشود پس از مدتی شما را خمود و افسرده خواهد کرد. در این میان، رنگ صدفی هم یک رنگ خنثی‌کننده است. بنابراین ما به یک رنگ جدیدتر و کاملا مغایر با این دو نیاز داریم تا فضا را خنک‌تر و حتی شاداب‌تر نشان دهیم. خوب است که در کنار کلید پریز برق قهوه‌ ای صدفی‌تان چند گلدان گیاه سبز قرار دهید!

مناسب ترین مکان برای کلید و پریز برق قهوه‌ای صدفی

خرید کلید و پریز قهوه ای با کیفیت

برند پارت الکتریک با بیش از سه دهه تجربه درخشان در زمینه تولید و عرضه انواع کلید پریزهای روکار و توکار، محافظ های نوسان برق، سوکت صنعتی، ترمینال ریلی و چند راهی های برق، به عنوان اولین تولید کننده قطعات با مغزی سرامیکی شناخته می شود. هم چنین از آنجایی که برند پارت الکتریک همواره دقت و تمرکز ویژه ای بر روی جلب رضایت مخاطبان و کیفیت بالای محصولات داشته است، در سال ۱۳۹۸ موفق شد برای چندمین بار از سمت سازمان استاندارد ملی ایران به عنوان تولید کننده نمونه کشوری انتخاب شود. صادرات پارت الکتریک به کشورهای اروپایی و خاورمیانه از دیگر افتخارات برند پارت است.

نتیجه‌گیری کلی: ترکیب دو رنگ قهوه‌ای و صدفی از رنگ‌هایی است که شاید مورد پسند همه افراد نباشد. بسیاری ترجیح می‌دهند در کنار رنگ‌های گرم با استفاده از رنگ‌ها و ابزارهای سرد از شدت گرمای محیط بکاهند. کلید وپریز برق قهوه ‌ای صدفی در کنار گلدان‌های سبز بلند، در پس‌ زمینه دیوارهای آبی رنگ و با استفاده از رنگ مشکی می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.