هارمونی کلید پریز برق اخرایی با دکور

بسیاری از افرادی که پس از روزهای خسته‌کننده کاری‌شان به خانه‌ای بدون کاربرد هیچ‌گونه متد و اصول رنگ در دکوراسیون داخلی پناه می‌آورند، رنگ اخرایی حتی به گوش‌شان نخورده است. اگر افراد خسته ترجیح بدهند کمی وقت درباره اصول رنگ‌ها در خانه و نقش آن‌ها در دکوراسیون داخلی بگذارند، آن وقت با لذت شگرف حاصل از پدید آمدن رنگ‌های تو در تو، گاه هماهنگ و گاه متضاد از میزان خستگی‌شان تا حد زیادی کاسته می‌شود.

در علم رنگ‌ها رنگ‌های بسیاری جا گرفته‌اند که گاها ما در طول عمر خود تنها با چندتای آن‌ها آشنا می‌شویم. اخرایی یکی از آن رنگ‌های به گوش عجیب‌وغریبی است که ممکن است تصور کنید بدون هیچ‌گونه پیش‌زمینه فکری چگونه قرار است کلید پریز برق اخرایی‌تان را ست کنید!

رنگ اخرایی الهام گرفته از گل اخراست. رنگ اخرایی زرد مایل به قهوه‌ای است که اگر به دل طبیعت پناه برده باشید احتمالا این رنگ را در گذرگاه‌های دره‌ای، کوه‌ها و تپه‌ها مشاهده کرده‌اید. زیبایی رنگ اخرایی آنقدر چشم‌نواز است که به کار بردن آن در دکوراسیون داخلی خانه‌ها، کافه‌های مدرن و شرکت‌های تجملاتی هوش از سرتان می‌برد. رنگ اخرایی از طیف‌های روشن تا تیره وجود داشته و از این لحاظ هیچ نگرانی‌ای در زمینه هماهنگ شدن با رنگ‌های دیگر را نمی‌طلبد.

ترکیب هوش‌برنده کلید پریز برق اخرایی با سرمه‌ای

آبی یکی از آن دسته رنگ‌هایی است که به طرز ناباورانه‌ای با اخرایی زیبا ست می‌شود. سرمه‌ای روشن یا تیره با اخرایی روشن به راحتی قابل هماهنگ شدن است. اخرایی هرچه به قهوه‌ای مایل باشد به عسلی چشمگیری می‌رسد که کاربرد آن با سرمه‌ای نیز دوچندان می‌شود.کلید پریز برق اخرایی‌تان در یک فضای آبی‌دار به کار ببرید تا از معجزه رنگ‌ها بیهوش شوید!

هارمونی کلید پریز برق اخرایی با دکور

هماهنگی پایدار با قهوه‌ای

مهم نیست اخرایی متمایل به قهوه‌ای است. شما می‌توانید قهوه‌ای‌های روشن تا تیره را با همدیگر ست کنید و از بالا و پائین بردن طیف‌ها در دکوراسیون داخلی خانه، محل کار و… لذت ببرید! کلید پریز برق اخرایی با قهوه‌ای هماهنگ می‌شود.

هارمونی کلید پریز برق اخرایی با دکور

آمدن سفید به اخرایی

سفید به اکثر رنگ‌ها می‌آید. اخرایی در میان رنگ‌ها استثناء نیست. اگر اخرایی با سفید ترکیب شود، کمی خنثی‌کنندگی بدون رخوت به همراه می‌آورد. همیشه بهتر است سفید با یک رنگ دیگر همراه شود تا از بی‌حالی، بی‌رمقی و آرامش بی از اندازه فضا بکاهد. اخرایی رنگی است که می‌تواند این همه سستی را از بین ببرد. کلید پریز برق اخرایی می‌تواند در فضای آرامبخش سفید استفاده شود.

هارمونی کلید پریز برق اخرایی با دکور

نتیجه‌گیری کلی: رنگ اخرایی رنگ خاصی است که همه‌ کس ریسک استفاده و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی فضای مدنظرشان را قبول نمی‌کنند. بنابراین، رنگ اخرایی را به حال خود رها کرده و به سراغ رنگ‌های تکراری و معمول می‌روند. ما با یاد دادن قوانین رنگ اخرایی به شما سعی به استفاده صحیح از کلید پریز برق اخرایی داریم.

خرید کلید و پریز اخرایی رنگ با کیفیت

پارت الکتریک به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات هم ردیف خانگی و صنعتی و تولید کننده کلید و پریز  خانگی در کشور, طیف متنوعی از طرح های کلید و پریز با کیفیت در رنگ بندی های مختلف متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی و همچنین دکوراسیون های لوکس و کلاسیک را ارایه میکند. کلید و پریز شرکت پارت الکتریک ساخته شده از متریال های بادوام ضمن طراحی ظریف و خاص خود با مغزی سرامیکی و پلی آمید ارایه میگردند. کلیه طرح های کلید و پریز پارت الکتریک امکان سفارش با مغزی های رنگی مختلف را دارد. شرکت پارت الکتریک به سلایق مشتریان خود احترام میگذارد.