همخوانی کلید پریز برق برنز با دکوراسیون

در نگاه نخست شاید تصور کنید همان رنگ قهوه‌ای است اما با کمی دقت درمی‌یابید که برنز تنها رنگی مشابه با قهوه‌ای اما کمی براق‌تر است. رنگ برنز از قدیم‌الایام به دلیل استفاده و کاربرد آن در فلزات مشاهده شده و کم کم راه خود را در علم چیدمان باز کرد. رنگ برنز پس از رنگ طلایی و نقره‌ای قرار گرفته و از جذابیت زیادی برخوردار است. رنگ برنز خلاف دیگر رنگ‌ها برای هماهنگی لازمه دقت زیادی است. بنابراین شاید بد نباشد کمی درباره اصول هماهنگی کلید پریز برق برنز با دیگر وسایل بدانیم.

تناسب کلید پریز برق برنز با رنگ برنز ونیزی

ته‌ رنگ سرخ مایل به قرمز تند که غالبا با یک گرما رو به سوی تاریکی می‌گراید. این رنگ برنز ونیزی است. کلید پریز برق برنز با قاب برنز ونیزی دارای تناسبی زیبا، شیک و مجلل می‌باشد که در اتاق پذیرایی، نشیمن و همچنین اماکن دارای فلزات برنز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

هماهنگی با قهوه‌ای متالیک

کلید پریز برق برنز با قاب قهوه‌ای متالیک جفت زیبایی است. به خصوص اگر این پریز برق قابل توجه در یک اتاق نشیمن آراسته شده با میز قهوه‌ اسپرسوی عمیق نصب شود. البته شما انتخاب‌های دیگری نیز دارید. کلید پریز برق برنز می‌تواند در یک اتاق ناهارخوری لوکس با یک لوستر برنز آویخته از سقف و شمعدان‌های برنز روی میز و همچنین یک اتاق خواب قهوه‌ای دارای کاغذ دیواری طلایی یا عاجی استفاده شود.

هارمونی بابرنز اطلسی

کلید پریز برق برنز می‌تواند به راحتی با قاب برنز اطلسی ست شود. تناژ قرمز پریز برق برنز انتخاب امن و مطمئنی برای قاب برنز اطلسی است. چرا که این امر موجب کنتراست عمیق پریز برق برنز قاب اطلسی آن را روشن‌تر و براق‌تر می‌کند.

همخوانی کلید پریز برق برنز با دکوراسیون

تطابق با برنجی آنتیک

 یک ناهارخوری مجلل دارای وسایل زینتی برنجی آنتیک می‌تواند پیش‌زمینه باشکوهی از استفاده کلید پریز برق برنز با قاب برنجی آنتیک باشد.

جفت همیشگی رنگ مسی

اگر آشپزخانه‌تان دارای ظروف پخت‌وپز، لوازم خانگی مسی اعم از تسترهای مدرن و همچنین کابینت‌های آشپزخانه مسی رنگ باشد، می‌توانید از قاب مسی در اطراف کلید پریز برق برنز استفاده نمایید و از نورپردازی ایجاد شده در فضای آشپزخانه‌تان لذت ببرید.

همخوانی کلید پریز برق برنز با دکوراسیون

ست زیبای برنز و بادامی

استفاده از قاب بادامی رنگ ایجادکننده کنتراست زیبایی در یک فضای دارای رنگ‌آمیزی خنثی، خنک و بی‌رمق می‌باشد. استفاده از کلید پریز برق برنز به همراه قاب بادامی در اتاق آرایشی، مهمان‌خانه و همچنین اتاق نشیمن انتخاب بسیار جذابی است.

همخوانی کلید پریز برق برنز با دکوراسیون

خرید یک کلید و پریز برنزی رنگ با کیفیت

پارت الکتریک به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات هم ردیف خانگی و صنعتی و تولید کننده کلید و پریز  خانگی در کشور, طیف متنوعی از طرح های کلید و پریز با کیفیت در رنگ بندی های مختلف متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی و همچنین دکوراسیون های لوکس و کلاسیک را ارایه میکند. کلید و پریز شرکت پارت الکتریک ساخته شده از متریال های بادوام ضمن طراحی ظریف و خاص خود با مغزی سرامیکی و پلی آمید ارایه میگردند. کلیه طرح های کلید و پریز پارت الکتریک امکان سفارش با مغزی های رنگی مختلف را دارد. شرکت پارت الکتریک به سلایق مشتریان خود احترام میگذارد.

نتیجه گیری کلی: رنگ برنز یادآور لوسترها، آینه و شمعدان‌های نه چندان جدید برنز می‌باشد. برنز از رنگ‌های اصیلی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. برای استفاده از آن در دکوراسیون داخلی باید حتما موارد مرتبط و قانون رنگ‌ها را در نظر داشت. در این میان قهوه‌ای یکی از رنگ‌های نزدیک به برنز می‌باشد. و از دیگر رنگ‌ها باید به مسی و بادامی اشاره نمود. از کلید پریز برق برنز می‌توان در بسیاری از اماکن مجلل استفاده کرد اما در اماکن عمومی همچون بیمارستان‌ها کاربرد چندانی ندارد.