کلیدپریز برق یاسی مناسب کجاست؟

رنگ یاسی به بنفش بسیار روشن می‌گویند که متمایل به رنگ سفید است. نام رنگ یاسی برگرفته شده از گل یاس است. یاسی رنگ باشکوه و سلطنتی و تداعی گر ظرافت،معنویات و وقار است.همچنین احساس آرامش را به بیننده القا می‌کند.

کاربردکلیدپریز برق یاسی در دکوراسیون داخلی

این رنگ به خاطر ملایم و ملیح بودن برای اتاق دختران،اتاق کودکان و مغازه‌های فانتزی بسیار پیشنهاد می‌شود. همچنین می‌توان به دلیل شادی و زیبایی طیف رنگی آن در محل‌های کاری و آموزشی بهره برد و با ترکیب آن همراه یک پس‌زمینه مناسب جلوه چشمگیری را به نمایش گذاشت.

ترکیب دخترانه با صورتی ملایم

یاسی را می‌توان به دلیل خنثی بودن با بسیاری از رنگ‌ها ترکیب کرد و نتیجه مطلوبی را شاهد بود ولی یکی از رایج‌ترین رنگ‌هایی که می‌توان از آن به صورت پس‌زمینه کلیدپریزبرق یاسی استفاده کرد، رنگ صورتی است. رنگ صورتی را می‌توان در طیف‌ها و سایه‌های مختلف بسته به سلیقه شخصی افراد انتخاب کرد.این در حالی است که پیشنهاد می‌شود اجازه بدهید رنگ یاسی جلوه بیشتری داشته باشد و از صورتی بسیار روشن به عنوان پس زمینه استفاده کنید تا حسی مطلوب و متفاوت و ظاهری فانتزی را شاهد باشید.

کلیدپریز برق یاسی مناسب کجاست؟

ترکیب غیرعادی یاسی و سبز روشن

اگر دوست دارید کمی متفاوت جلوه کنید و یک ترکیب جادویی و استثنایی ایجاد کنید، ما به شما رنگ‌های یاسی و سبز را پیشنهاد می‌کنیم. از رنگ سبز روشن می‌توانید به عنوان پس زمینه،رنگ دیوار و یا به صورت کاغذ دیواری‌های طرح‌دار استفاده کنید و اگرامکان این کار را ندارید می‌توان از وسایل دکوری‌ کوچک،قالیچه‌های ۲ تا ۳ متری یا صندلی‌های تک به رنگ سبز روشن استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می‌شود که با قرار دادن گلدان‌های مختلف به رنگ سبزکنار کلیدپریزبرق یاسی خانه یا محل کارتان فضا را کمی بازتر،زنده‌تر و شاداب‌تر کنید.

کلیدپریز برق یاسی مناسب کجاست؟

هارمونی بی‌رمق اما درخشان یاسی با سفید صدفی

در قبل اشاره شد که رنگ‌های خنثی ترکیبی فوق‌العاده برای کلیدپریزهای برق یاسی می‌باشند. رنگ سفید صدفی یکی از زیبا ترین،ظریف ترین و برازنده‌ترین گزینه‌های روبروی شما می‌باشد که برای فضاهای دلمرده،تاریک و حتی بدون پنجره شدیدا توصیه می‌شود. از رنگ سفید صدفی بهتر است در دیوار ها و اطراف کلیدپریز برق یاسی به صورت محسوس کارشده باشد تا زیبایی رنگ یاسی را چند برابر نمایش دهد.همینطور محیط را به فضایی آرامش بخش و درحال سکون تبدیل کند که بتوان درآن ازاستراحت،گوش دادن به موسیقی و همزمان مطالعه لذت برد.

کلیدپریز برق یاسی مناسب کجاست؟

نتیجه‌گیری کلی: خلاف تصور بسیاری افراد رنگ یاسی می‌تواند با رنگ‌های شاخصی ترکیب شود. کلیدپریز برق یاسی‌تان را با دکوراسیون‌های داخلی فوق به کار ببرید و از نمایی خاص و معصومانه لذت ببرید.

خرید یک کلید و پریز یاسی رنگ با کیفیت

پارت الکتریک به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات هم ردیف خانگی و صنعتی و تولید کننده کلید و پریز  خانگی در کشور, طیف متنوعی از طرح های کلید و پریز با کیفیت در رنگ بندی های مختلف متناسب با دکوراسیون های مدرن امروزی و همچنین دکوراسیون های لوکس و کلاسیک را ارایه میکند. کلید و پریز شرکت پارت الکتریک ساخته شده از متریال های بادوام ضمن طراحی ظریف و خاص خود با مغزی سرامیکی و پلی آمید ارایه میگردند. کلیه طرح های کلید و پریز پارت الکتریک امکان سفارش با مغزی های رنگی مختلف را دارد. شرکت پارت الکتریک به سلایق مشتریان خود احترام میگذارد.