Language / язык / لغة / زبان: enEnglish arالعربية ruРусский

 

طراحی و توسعه در پارت الکتریک

تیم طراحی و توسعه در پارت الکتریک طی سه دهه محصولات موفق و با کیفیتی را برای استفاده خانگی, صنعتی و تجاری عرضه کرده است.  محصولات ما از این حیث از سایرین متمایز است که طراحی های نمونه ی خود را پیش از تولید مورد بررسی های فنی و کیفی فراوانی قرار می دهیم. طراحان ما با نیازهای بازار و مشتریان نهایی به کلی هماهنگ بوده و این به آنها اجازه می دهد تا پیشنهادات آنان برای ایجاد محصولات بادوام,  استاندارد و کاربردی استفاده شود. پارت الکتریک در زمینه های مختلف از جمله تولید کلید و پریز ضمن مشورت و همکاری با متخصصان دکوراسیون و طراحی داخلی- اقدام به طراحی و تولید انواع مختلف قاب کلید و پریز در رنگ های متنوع و زیبا نموده تا به سلیقه کلیه خریداران توجه ویژه ای داشته باشد.

پارت الکتریک بیانگر کیفیت, ایمنی و طراحی جذاب است. مهندسین و تکنسین های ما در شرکت پارت الکتریک دائما در حال جست و جوی راهی برای توسعه محصولات و روش های تولید نوین هستند. آنها این راه ها را پیش از ارائه طبق استاندارد های ایمنی عمومی و قوانین بین المللی بررسی می کنند. استفاده از فرایند های پیشرفته از لحاظ فنی باعث شده است که در مراحل اولیه نیز نمونه های واقعی تولید شوند که این نمونه های میتوانند به صورت کامل ارزیابی و مورد آزمایش قرار گیرند.

پارت الکتریک به واسطه مجموعه کارگاه ها و کارخانه های فعال زیرمجموعه خود دایما” در حال توسعه و گسترش سبد محصولات خود میباشد. جهت آشنایی بیشتر با مجموعه پارت الکتریک, تاریخچه فعالیت و تولیدات اینجا را کلیک کنید.

پارت الکتریک

کارخانه مرکزی پارت الکتریک در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع متشکل از واحد های طراحی و توسعه – قالب سازی – انبار – حسابداری

کارخانه پارت پلاست در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی هشتگرد , متشکل از واحد های مستقل تراشکاری –  مونتاژکاری و پرسکاری در زمینه تولید قطعات اولیه و مونتاژ تولیدات فعالیت دارد.

کارخانه نورسازان

کارخانه نورسازان واقع در آمل از زیر مجموعه کارگاه های تولیدی پارت الکتریک در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع وظیفه تامین مغزی های سرامیکی انواع محافظ ها و کلید پریز ها و همچنین مرکز تولید سرپیچ های E27 , E40 را بر عهده دارد.

کارخانه پارت پک واقع در شهرک صنعتی هشتگرد در فضایی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع مرکز تولید و چاپ بسته بندی تولیدات پارت الکتریک میباشد.

محصولات پارت الکتریک