Language / язык / لغة / زبان: faفارسی enEnglish arالعربية

«Парт Електрік» робить акцент на автентичність, якість і різноманітність продукції.

Компанія «Парт Електрік» була заснована в Тегерані в ۱۹۸۵ році з метою виробництва електротехнічної продукції та комплектуючих і через три десятиліття стала найбільшим виробником даної продукції в Ірані та в регіоні.

Дізнайтеся більше про нас
محصولات پارت الکتریک

Товары

لوح و تقدیر نامه شرکت پارت الکتریک
لوح و تقدیر نامه شرکت پارت الکتریک
لوح و تقدیر نامه شرکت پارت الکتریک
لوح و تقدیر نامه شرکت پارت الکتریک
لوح و تقدیر نامه شرکت پارت الکتریک
لوح و تقدیر نامه شرکت پارت الکتریک
Чому саме «Парт Електрік»?

Бренд «Парт Електрік» за ۳۴ роки свого існування визнаний символом якості та безпеки на ринку виробництва електрообладнання. Компанія пишається тим, що є першим виробником різноманітного електрообладнання, мережевих фільтрів та вимикачів з керамічною основою на Близькому Сході. Технічні характеристики керамічного механізму оптимізують електричний опір для кращого захисту від впливу навколишнього середовища, тим самим підвищуючи довговічність та якість кінцевого продукту.  Протягом років компанія пильно стежить за якістю продукції, приймаючи до уваги передові статистичні методи, системи обробки даних та рішення на основі документації, що класифікуються і оновлюються під наглядом і схваленням Французькою асоціацією зі стандартизації (AFNOR).

Ми цінуємо важливу роль людей в успіху компанії та бізнесу. Для цього ми підтримуємо тісні та дружні зв’язки з нашими співробітниками, клієнтами, постачальниками та партнерами.  Ми будемо забезпечувати Ваші проекти та запити на поставку, а також звертати увагу на Ваші потреби і при необхідності висловлювати відповідні пропозиції.

ارزش گذاری اجتماعی پارت الکتریک

Новинки виробництва «Парт Електрік»