Language / язык / لغة / زبان: faفارسی enEnglish arالعربية

Контроль якості в «Парт Електрік»

За останні ۳۴ роки бренд «Парт Електрік» став визнаним символом високої якості та безпеки на ринку виробництва електрообладнання. Компанія пишається тим, що є першим на Близькому Сході виробником різних типів захисних пристроїв електроживлення, мережевих фільтрів,розеток та вимикачів з керамічною основою. Технічні характеристики керамічного механізму оптимізують електричний опір для кращого захисту від впливунавколишнього середовища, тим самим підвищуючидовговічність та якістькінцевого продукту. Протягом років компанія пильно стежить за якістю продукції, приймаючи до увагипередові статистичні методи, системи обробки данихта рішення на основі документації, щокласифікуються і оновлюються під наглядом і схваленням Французькою асоціацією зі стандартизації (AFNOR).

Наша передова лабораторія співпрацює з Національною організацією по стандартизації Ірану.

 Лабораторії компанії «Парт Електрік» були обладнані для проведення довгострокових експериментів з різною інтенсивністю в різних областях.  Лабораторія контролю якості «Парт Електрік» співпрацює з лабораторією Національного інституту стандартизації Ірану, яка ухвалена державним органом, та використовує якісне обладнання та засоби контролю якості. Для підтвердження відповідності товарів стандартам якості компанія надає обов’язкові або додаткові сертифікати оцінки якості продукції заводів, схвалені Національною організацією зі стандартизації Ірану.

quality

 

Основним положенням компанії «Парт Електрік» вважаються постійні інвестиції в якість продукції. Висока якість і надійність — це, власне, концепція продуктів цієї колекції. Виробничі процеси виходять за рамки найточніших показників якості, що в кінцевому рахунку робить нашу продукцію відображенням потреб наших клієнтів. Продукція компанії «Парт Електрік» виготовляється та перевіряється відповідно до основних вимог міжнародних стандартів  ISO 9001 та ISO 17025. Але ми також не забуваємо про те, щоб продукція пройшла перевірку на якість в наших спеціалізованих лабораторіях.

  • Виробництво на рівні показника якості в ۴٫۹۳ Sigma

Завдяки показнику в розмірі ۳ дефектних одиниць продукції при обсягу продажу в ۱۰۰۰۰ одиниць, в ۲۰۱۴ році компанія «Парт Електрік» підвищила рівень якості виробничого процесу до ۴,۹۳ Sigma.

  • Довіра багатонаціональних корпорацій і мереж магазинів

«Парт Електрік» пишається своїм партнерством з компанією «Goldiran» та мережами магазинів «Shahrvand», «Sepah», «Rafah», «Everest», «Hyper Star».

  • Гарантія на продукт

Ви завжди можете покластися на надійність роботи електрообладнання компанії «Парт Електрік» В сфері електрообладнання «Парт Електрік»відома як першопроходець в гарантуванні власної продукції. Для забезпечення найкращого обслуговування, ми надаємо гарантію та сервісне обслуговування на свою продукцію. Наявність гарантійних талонів фактично гарантує якість продукції «Парт Електрік» Ця гарантія надається відповідно до стандартів якості, яких дотримується «Парт Електрік»  Продукція «Парт Електрік» має відповідні сертифікати безпеки від організацій з контролю якості, які підтверджують, що дані товари пройшли поточні випробування  і виготовлені відповідно до вимог стандартів міжнародних організацій та Організації по стандартизації Ірану. Для отримання додаткової інформації про «Парт Електрік», історію діяльності та продукцію натисніть тут.